ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ ІЗ ПЕРЕВІЗНИКАМИ
ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ  КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ ІЗ ПЕРЕВІЗНИКАМИ

Поділитися новиною:

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ ІЗ ПЕРЕВІЗНИКАМИ

2 лютого голова районної державної адміністрації Богдан Маршук зустрівся з перевізниками Славутського району. У нараді також взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мар’яна Гринько, начальник Славутської автостанції Антоніна Лабунець, заступник голови Берездівської об’єднаної територіальної громади Руслан Броніч та представник Ганнопільської об’єднаної територіальної громади Іван Малецький.

Сьогодні на території району працює 8 приватних перевізників, які обслуговують 20  приміських пасажирських маршрутів. Між перевізниками та управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації заключені договори на відшкодування втрат за перевезення пільгових категорій громадян. З метою поліпшення соціального захисту найбільш вразливих категорій населення рішенням Х сесії Славутської районної ради (VII скликання) від 22.12.2016 прийнята Комплексна програма соціального захисту населення Славутського району на 2017-2020 роки. На компенсаційні виплати за пільгове перевезення даною програмою передбачено 640,8 тис.грн. Станом на 31.01.2017 року на виконання даної програми у 2017 році виділені кошти на компенсаційні виплати за пільговий проїзд  автомобільним транспортом – 461,4 тис.грн., (в т.ч. з районного бюджету – 157,0 тис.грн., бюджету Ганнопільської сільської ради – 114,8 тис.грн.,  Берездівської сільської ради – 189,6 тис.грн.).

Під час робочої наради начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мар’яна Гринько звернулася до перевізників з пропозицією надати адміністрації економічно обґрунтований розрахунок тарифу за перевезення, для подальшого відшкодування втрат від пільгових перевезень пасажирів.

Також, приватні перевізники звернулись до Богдана Маршука з проханням допомогти у вирішенні питання зміни маршрутної сітки району, для підвищення рентабельності місцевих маршрутів та забезпечення якісного ремонту доріг.

Голова районної державної адміністрації наголосив, що влада району завжди відкрита до конструктивного діалогу та вирішення проблем громадян. За підсумками наради Богдан Маршук  дав відповідні доручення для вивчення та врегулювання вищезазначених перевізниками питань.

Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники Альбом: перевізники
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1319 | Переглядів: 165Дата публікації: 15:18 02.02.2017