Зустріч з аграріями району з питань реалізації інвестиційного проекту.
Зустріч з аграріями району з питань реалізації інвестиційного проекту.

Поділитися новиною:

Зустріч з аграріями району з питань реалізації інвестиційного проекту.

2 лютого 2017 року в приміщені райдержадміністрації проведено зустріч за участю голови райдержадміністрації Богдана Маршука, голови районної ради Леоніда Радзивілюка та мера м.Славута Василя Сидора з питань реалізації інвестиційного проекту з будівництва біометанового заводу з переробки соломи в м. Славута ТОВ «Озон Інвестмент». На нараді були присутні представники ТОВ «Озон Інвестмент» та голови сільсько-господарських підприємств району.

Впровадження інвестиційних проектів у галузі альтернативних джерел енергії є вкрай важливим як з точки зору розвитку власних енергоресурсів в Україні, так і поліпшення екологічного стану навколишнього середовища. Незважаючи на загальний кризовий стан української енергетики через її залежність від імпортованого палива, розвиток відновлюваної енергетики стає одним з важливих чинників забезпечення енергетичної незалежності України.

Інформував присутніх з даного питання представник ТОВ «Озон Інвестмент» Віталій Тітунін.

Компанія VERBIOVereinigteBioEnergie AG разом з компанією OZONE InvestmentLLC планують будівництво заводу з виробництва біометану із соломи, планується створення юридичної особи безпосередньо в районі дислокації заводу з виробництва біометану. Очікуваний термін будівництва заводу – 12-14 місяців з дати прийняття рішення та підписання меморандумів про наміри з представниками влади та іншими потенційними учасниками проекту. Технологічно у виробництві буде використовуватися 100 % соломи зернових культур. У процесі виробництва утворюється біогаз, який в подальшому використовується в когенераційній установці для отримання теплової та електричної енергії. Запланована потужність вказаного заводу буде складати близько 11 МВт . Власне споживання електроенергії - 600 кВт/год. Після переробки соломи утворюється органічне добриво, яке містить велику кількість корисних речовин і може бути внесеним назад у грунт.  

Реалізація подібного інвестиційного проекту дозволить досягти переваг для району, а саме: створення нових робочих місць, закупівля сировини і обладнання у локальних підприємств, використання теплової енергії та електроенергії для району, поліпшення екологічної ситуації, скорочення викидів парникових газів.  

 

Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект Альбом: інвестиційний проект
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1318 | Переглядів: 166Дата публікації: 14:42 02.02.2017