ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!
ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Славутська районна державна адміністрація (організатор перевезень) оголошує конкурс та умови його проведення на право здійснення перевезення пасажирів по автобусному маршруту загального користування Славута – Бесідки у поєднанні Славута – Нетішин

Конкурс та умови конкурсу, розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (надалі – Закон) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (надалі – Порядок).

Характеристика об’єкту конкурсу:

з/п

Номер маршруту

Найменування початкових та кінцевих зупинок

Кількість

оборотних рейсів

Режим руху та інтервал

Періодичність

здійснення перевезень

1.

1305

Славута – Бесідки/

Славута – Нетішин

2/2

Звичайний,

9 год. 30 хв./

Звичайний,

3 год. 25 хв.

Вівторок, П’ятниця, Неділя/

Щоденно

Основні умови конкурсу:

1. Мінімальна кількість автобусів – 2 (основний та резервний). Мінімальна кількість місць для сидіння – 18. Автобуси допускаються категорій М2 та М3. Клас автобусів - А, В, I, II, III;

2. Перевезення пасажирів має здійснюватися відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Додаткові умови конкурсу:

1. Автобусний парк претендента повинен мати достатню кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень згідно діючих договорів, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 % для приміського сполучення та 20 % для міжміського сполучення. Для підтвердження подається перелік наявних автобусів для перевезення пасажирів (марка та державний реєстраційний номер) та перелік маршрутів по яких виконуються перевезення згідно діючих договорів (назва, тип маршруту та замовник перевезень) станом на дату проведення конкурсу.

2.  Претендент повинен забезпечувати безпеку пасажирів під час перевезення. Для підтвердження подаються копії наступних документів: договору на проведення передрейсових медоглядів водіїв (або копії трудових книжок і наказів про прийняття на робот медиків); договору на передрейсовий технічний огляд автобусів (або копії трудових книжок і наказів про прийняття на робот механіків); посвідчень водіїв про проходження навчання з надання домедичної  допомоги потерпілим в наслідок дорожньо-транспортної пригоди..

3. Претендент повинен утримувати транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечувати їх зберігання відповідно до вимог статті 21 Закону. Для підтвердження подається копії наступних документів: договору на технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів; договору на стоянку транспортних засобів; відомість про матеріально-технічну базу.

4. Транспортні засоби (основний та резервний), які подаються для участі у конкурсі, надаються для огляду конкурсному комітету у день проведення конкурсу.

5. До участі у конкурсі не допускаються переобладнані автобуси без дозвільних документів, або автобуси переобладнані з інших транспортних засобів.

6. Нарахування балів проводиться згідно додатку 4 Порядку. Претенденти, для зарахування балів, подають необхідні документи для підтвердження відповідної інформації.

7. У разі коли претенденти наберуть однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який подав на конкурс транспортний засіб пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, далі транспортний засіб з більшою пасажиромісткістю.

Порядок одержання необхідної інформації про об'єкт конкурсу:

Для одержання додаткової інформації звертатися у сектор інфраструктури Славутської райдержадміністрації (м. Славута, вул. Соборності 7,  4-й поверх, кабінет № 38, з 8:00 до 17:15 (до 16:00 у п’ятницю) крім вихідних днів).

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: 17 лютого 2017 року.

Найменування організації, режим роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі:

Документи на участь в конкурсі подаються згідно п. 29 Порядку та умов конкурсу. Документи подаються до Славутської райдержадміністрації (м. Славута, вул. Соборності 7, 4-й поверх, кабінет № 38) з 8:00 до 17:15 (до 16:00 у п’ятницю) крім вихідних днів. Документи подаються у 2-х закритих конвертах з позначкою №1 та №2. На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи для участі у конкурсі, в конверті №2 подається інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі:

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяви і анкети, інформацію щодо об’єкту конкурсу можна отримати у секторі інфраструктури Славутської райдержадміністрації (м. Славута, вул. Соборності 7,  4-й поверх, кабінет № 38) з 8:00 до 17:15 (до 16:00 у п’ятницю) крім вихідних днів.

Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету:

Засідання конкурсного комітету відбудеться 06 березня 2017 року, за адресою: м. Славута, вул. Соборності 7 (Славутська районна державна адміністрація). Початок проведення засідання конкурсного комітету о 10:00 год.

Розмір плати за участь у конкурсі: Плата за участь у конкурсі не вноситься.

Телефон для довідок: 7-02-78

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1317 | Переглядів: 188Дата публікації: 09:07 02.02.2017