ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Яцюк Володимир – начальник відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 23.01.17 року по 29.01.17 року на території Славутського району зареєстровано 41 заяву та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5;  2 – факти  крадіжки, 2 – факти рабтової смерті;  1- пошкодження кабелю Укртелекому .

 Сампір Андрій –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів,  що 25 січня відбулася пожежа житлового будинку  в с. Миньківці. Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття на площі 60 м.кв., перекриття на площі 25 м.кв., побутові електроприлади, домашні речі та меблі. Причина пожежі  - порушення правил  пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення

 Іващук Віктор  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформув, що на стаціонарному лікуванні перебуває 253 хворих. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 37 виїздів, госпіталізовано 205 хворих, з них прооперовано 21.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що захворюваність cеред дорослого населення знизилась на 50 %, серед дітей спостерігається невелике зростання захворюваності на грипп та ГРВІ, але загальний рівень захворюваності не перевищує порогового.

Коваль Раїса –   начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зазначила, що пенсії виплачуються вчасно. Продовжується процес  реформування Пенсійного фонду.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що працівники «Райавтодора» працюють в плановому режимі. Проблемою є відсутність фінансування з початку року.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Голова районної ради Л. Радзивілюк поінформував присутніх, що делегація від Славутського району відвідала Красніцький  повіт Люблінського воєводства Республіки Польща. У ході візиту було підписано угоду про співпрацю між Красніцьким повітом Люблінського воєводства Республіки Польща та Славутським районом Хмельницької області, Україна.  Крім того, під час перебування нашої делегації в Республіці Польща особлива увага була приділена питанню розвитку медицини у Польщі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1306 | Переглядів: 192Дата публікації: 15:00 30.01.2017