Громадська рада підвела підсумки своєї діяльності
Громадська рада підвела підсумки своєї діяльності

Поділитися новиною:

Громадська рада підвела підсумки своєї діяльності

Відповідно до законодавства та затвердженого положення, громадська рада при райдержадміністрації обирається строком на 2 роки. Засідання, що відбулося 24 січня було останнім, обраної на початку 2015 року, громадської ради

У засіданні взяли участь більшість членів громадської ради, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Анжела Ярмолюк.

Під час зібрання представники інститутів громадянського суспільства заслухали звіт голови Громадської ради  стосовно результатів діяльності ради протягом 2015 - 2016 років.

Так, за звітний період було проведено 9 засідань громадської ради при Славутській райдержадміністрації.  На засіданнях розглянули 26 питань. Серед них: заслухали  питання про роботу державного підприємства «Славутське лісове господарство»; про роботу філії «Славутський маслоробний комбінат» - приватне підприємство  «Консалтингова фірма «Промітей»;  заслухали інформацію щодо дослідно-промислової розробки Улашанівського кар’єру приватним підприємством «Кансталь»; розглянули питання про призначення перших виборів старост на територіях сіл, які увійшли до складу Берездівської та Ганнопільської сільських рад; заслухали звіт про готовність ФАПів району до опалювального сезону 2015-2016 рр.; про організацію харчування учнів в навчальних закладах району; обговорили ряд питань, що стосуються покращення роботи закладів культури з питань обслуговування різних верств населення, особливо дітей та молоді. Розглянули ряд інших питань. 

Свою діяльність громадська рада спрямовувала на співпрацю з органами влади і місцевого самоврядування з метою спільного вирішення проблем і побажань жителів району. 

Оскільки громадська рада завершує свою діяльність, було обрано делегатів до складу   ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради. Ініціативною групою буде підготовлене повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів та порядок подання документів до нового складу громадської ради. 

Крім того, члени громадської ради  розглянули нагальне питання: про відбір громадян  України  на військову службу за контрактом та службу   у військовому резерві у Збройних Силах України.

Альбом: Громадська рада підвела підсумки своєї діяльності Альбом: Громадська рада підвела підсумки своєї діяльності Альбом: Громадська рада підвела підсумки своєї діяльності Альбом: Громадська рада підвела підсумки своєї діяльності
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1301 | Переглядів: 176Дата публікації: 15:08 25.01.2017