Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

24 січня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Петра Притулка відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання були розглянуті персональні справи 3 батьків, які  ухиляються від виконання батьківських обов’язків, ведуть антигромадський спосіб життя й не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини шестеро дітей опинилось в складних життєвих ситуаціях. Члени комісії детально вивчили питання. Щодо одного з  батьків - матеріали направлені до суду на позбавлення батьківських прав. По інших родинах прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей.

Також піднімалися питання щодо визначення способів участі батьків у вихованні малолітніх дітей, розглянуті  індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1297 | Переглядів: 166Дата публікації: 09:53 25.01.2017