У крупецькому садочку стало тепліше
У крупецькому садочку стало тепліше

Поділитися новиною:

У крупецькому садочку стало тепліше

20 січня у с. Крупець відбулося урочисте відкриття оновленого після реконструкції дитячого садочка.

В урочистості з цієї нагоди взяли участь народний депутат України Роман Мацола, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк, сільський голова Валерій Михалюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Дмитро Бойчак, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Жанна Зубова, директор Крупецького НВК Т. Бережна, громадськість села Крупець, вихованці Крупецького навчально-виховного  закладу.

У  садочку  стало тепліше, а грошей на опалення витрачається менше. Завдяки коштам, виділеним із державного бюджету, тут було зроблено капітальний ремонт, утеплено будівлю та оновлено фасади на загальну суму 443 тис. грн..

Окрім коштів з державного бюджету, колектив НВК також виграв грант від громадської організації Романа Мацоли.

До втілення проекту долучилися відділ освіти, молоді та спорту Славутської РДА,  сільський голова,  колектив закладу, батьки. Завдяки спільним зусиллям  (третина з загальної суми -  це власний внесок місцевої громади, ініціативних батьків) на подвір’ї дитячого садочка було встановлено новий спортивний майданчик, а саме: футбольне, волейбольне та баскетбольне поля, якими  зможуть користуватися не лише учні  школи, але й усі мешканці села. Також за кошти гранту було придбано м’ячі.

Голова райдержадміністрації Богдан Маршук привітав всіх присутніх зі святом урочистого відкриття оновленого садочка і подякував всім причетним до  гарної справи. Богдан Петрович побажав і діткам і колективу навчально-виховного комплексу міцного здоров’я, злагоди та миру.

Прозвучали також слова привітань від народного депутата Р. Мацоли, голови районної ради Л. Радзивілюка, сільського голови В. Михалюка, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Д. Бойчака, завідуючої методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Ж. Зубової,  Від колективу садочка, від батьківського комітету, від діток було висловлено подяку усім за співпрацю, за те, що тепер у садочку тепло.

Маленькі вихованці потішили присутніх танцями, віршованими вітаннями, піснями та щирими дитячими посмішками.

 

Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше Альбом: У крупецькому садочку стало тепліше
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1289 | Переглядів: 221Дата публікації: 13:22 23.01.2017