Урочистості з нагоди Дня Соборності України.
Урочистості з нагоди Дня Соборності України.

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди Дня Соборності України.

20 січня в будинку культури с. Кам’янка відбулися урочистості з нагоди національного свята нашої державності – Дня Соборності України.

У заході взяли участь керівники району, працівники закладів культури, учнівська молодь, громадськість.

Привітавши усіх присутніх  з новорічними святами, що минули перший заступник голови райдержадміністрації  Олександр Мельник зазначив: «День Соборності є великим Днем в історії українського народу, української держави. Майже 100 років тому українські землі об’єднались в єдину Українську Народну Республіку. І в тому документі, який ми сьогодні називаємо Актом Злуки є такі слова «здійснились віковічні мрії, якими жили і за які помирали найкращі сини України. Однині є єдина, незалежна Українська Народна Республіка».  І сьогодні, напевно, ці слова, як ніколи, є актуальними для кожного з нас. Ми мріємо про мир. Кожен з нас відчув те горе, коли гинуть, захищаючи свою землю, найкращі сини нашої країни. І ми хочемо жити в вільній, незалежній, суверенній квітучій європейській Україні. Але для цього ми маємо бути сильні, маємо бути єдині, маємо вірити в свою державу. І ми всі разом обов’язково переможемо!»

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання тих, хто в боротьбі за вищі ідеали поклав своє життя на жертовник свободи

Всі присутні мали можливість переглянути тематично-музичну програму, яку підготували педагоги, школярі Цвітоського НВО та працівники районного будинку культури. 

Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України. Альбом: Урочистості з нагоди Дня Соборності України.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1285 | Переглядів: 190Дата публікації: 15:49 20.01.2017