Нарада-семінар із секретарями сільських рад
Нарада-семінар із секретарями сільських рад

Поділитися новиною:

Нарада-семінар із секретарями сільських рад

Сьогодні у малому залі Будинку рад відбулася нарада-семінар із секретарями сільських рад району.

 Відкрив нараду-семінар керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук. У своєму вступному слові він привітав усіх  присутніх із новорічними святами, що минули, з наступаючим святом Водохреща, та наголосив на  проведенні профілактичної роботи щодо недопущення загибелі людей на водних об’єктах  під час купання у свято.

 Далі усі присутні приступили до розгляду питань порядку денного.

Учасники наради з цікавістю слухали заступника начальника управління-начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Кравчук Лесю Анатоліївну, яка розповіла про  зміни в законодавстві України  з питань соціального захисту  населення. Зокрема, вона зазначила, що 6 грудня 2016 року Верховною Радою України було внесено зміни до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, - на догляд за ним. Даними змінами передбачено, що з 01 січня 2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць (в січні 2017 року – 1544.00 грн.).

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян, тому для її отримання у 2017 році необхідно подати заяву та декларацію (заява може бути подана протягом року, виплата субсидії у готівковій формі здійснюється один раз в рік). Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців. Після закінчення строку отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді. Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення: - про зміну складу зареєстрованих у житловому будинку осіб (орендарі - про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово- комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг; - про здійснення купівлі зареєстрованими у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривен У разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються.

Про роботу з сім’ями які опинилися у  складних життєвих обставинах детально розповіла директор Славутського районного  центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді  Перминова Наталія Юріївна. Наталія Юріївна  акцентувала увагу на підвищенні ефективності  соціальної роботи із даними сім’ями.

Грунтовні роз’яснення щодо надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядуванням учасникам наради надала  начальник відділу з організації діяльності центру надання адміністративних послуг та видачі  документів дозвільного характеру райдержадміністрації Сорочук Наталія Миколаївна.

Про зміни до податкового кодексу розповів учасникам наради начальник управління доходів і  зборів з фізичних осіб Славутської ОДПІ  Медуха Олексій Васильович.

Крім того, на нараді секретарі сільських рад  порушили перед керівниками служб, присутніх на семінарі, проблемні питання і отримали важливу для своєї роботи інформацію.

Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад Альбом: Нарада-семінар із секретарями сільських рад
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1275 | Переглядів: 245Дата публікації: 15:31 18.01.2017