Представниками соціальних служб проведено комплексне обстеження сімей, які опинились у складних життєвих обставинах
Представниками соціальних служб проведено комплексне обстеження сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

Поділитися новиною:

Представниками соціальних служб проведено комплексне обстеження сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

Відвідування родин, що перебувають у складних життєвих обставинах, їх підтримка - пріоритетне завдання соціальних служб району.

13 січня працівниками Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей спільно з Славутським відділом поліції,  Улашанівським сільським головою та фельдшером ФАПу в селах Перемишель, Вачів та Улашанівка було проведено комплексне обстеження сімей з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах. За результатами відвідування однієї молодої родини,  батька з малолітньою хворою дитиною було терміново направлено на лікування в педіатричний стаціонар Славутської ЦРЛ. Також відвідано 3 родини отримувачів державної соціальної допомоги при народженні дитини. Встановлено, що в усіх сім'ях батьками здійснюється належний догляд за дітьми, кошти використовуються за призначенням на потреби дітей.

17 січня працівниками Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Славутського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснено виїзд в село Пашуки. Працівниками обстежено умови проживання потенційного опікуна для підготовки висновку про можливість його доглядати недієздатну особою з інвалідністю. З членами родини потенційного опікуна  проведено бесіду та надано консультації, рекомендації щодо догляду, дотримання режиму дня та правил особистої гігієни, підтримки стабільного емоційного стану інваліда. 

 Також, обстежено умови проживання багатодітної родини, що перебуває на обліку як по сільській раді, так і у відповідних соціальних служб як “неблагополучна”. Сім'ї вже призупинено виплату державної соціальної допомоги при народженні дитини у зв'язку із не створенням матір'ю належних умов для проживання її дітей. Після ряду порад та рекомендацій, які надавались матері для приведення помешкання у належний санітарний стан, припинення вживання алкогольних напоїв, пошуку роботи, стан родини покращився. Комісією прийнято рішення про поновлення виплати державної соціальної допомоги при народженні дитини.

 

 

Н. Пермінова,

директор Славутського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

 

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1273 | Переглядів: 161Дата публікації: 15:36 17.01.2017