Благодійна акція
Благодійна акція

Поділитися новиною:

Благодійна акція

Благодійність - найбільший вияв гуманності. Саме завдяки цій людській здатності - безкорисливо прийти на допомогу іншим - у світі не зникає добро.

З метою підтримки сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, Славутським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді впродовж грудня 2016 року за підтримки благодійників проводилася передноворічна  акція.

В ході проведення акції 15 малозабезпечених сімей з дітьми, що мешкають у нашому районі, отримали матеріальну допомогу одягом, взуттям б/у, засобами гігієни, дитячими іграшками, книжками, канцтоварами.  Діти-сироти, діти-інваліди, діти у складних життєвих обставинах, що брали участь у районному заході до Дня Святого Миколая отримали призи — м'які дитячі іграшки, книжки.

Усе це зібрано та вручено за сприяння учнів та педагогічного колективу Крупецького НВК та небайдужих мам, які згуртувалися у соціальних мережах ВКонтакте (група “Мами-Папи-Татусі (м. Славута).

Дякуємо усім небайдужим, хто з розумінням віднісся до потреб родин, що опинились у складних життєвих обставинах та приєднався до благодійної акції. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких благ, здоров'я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.

 

З повагою,

директор Славутського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Н. Пермінова.

 
 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1258 | Переглядів: 101Дата публікації: 12:11 10.01.2017