ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації О. Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Андрій Сампір  –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що тиждень пройшов спокійно, надзвичайних подій протягом тижня не сталося.

 Володимир Яцюк - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 19.12.16 року по 26.12.16 року на території Славутського району зареєстровано 64 заяви та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 3;  2– факта  крадіжок;  1- порушення правил дорожнього руху. Окрім того, працівниками Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області було притягнено до адміністративної відповідальності 40 осяб.

Світлана Кузьмінчук –  заступник головного  лікаря  Славутської ЦРЛ поінформувала, що на стаціонарному лікуванні перебуває 339 хворих. П’ятеро хворих перебуває в реанімації. За тиждень госпіталізовано 296  хворий, з них прооперовано 31.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, з 26 грудня 2016 року розпочалися вимушені канікули в навчальних закладах району, пов’язані з захворюванням на грип та ГРВІ. Рівень захворюваності на грип та ГРВІ у дітей почав знижуватись, але зріс у дорослих.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  бюджетів у грудні 2016 року.

Алла Малищук –   заступник начальника  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. Частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі  

 

Альбом: нарада Альбом: нарада Альбом: нарада Альбом: нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1228 | Переглядів: 203Дата публікації: 14:49 26.12.2016