В краєзнавчому музеї міста-супутника Хмельницької АЕС презентували енергетичну галузь на грошах країн світу
В краєзнавчому музеї міста-супутника Хмельницької АЕС 
презентували енергетичну галузь на грошах країн світу

Поділитися новиною:

В краєзнавчому музеї міста-супутника Хмельницької АЕС презентували енергетичну галузь на грошах країн світу

Напередодні свята атомників у краєзнавчому музеї міста-супутника Хмельницької АЕС було відкрито виставку банкнот та монет присвячену Дню енергетика. Презентував тематичну виставку кореспондент газети «Перспектива» Хмельницької АЕС Олександр Шустерук, який є автором низки культурно-мистецьких проектів з популяризації атомної енергетики.

В колекції представлені банкноти із різних країн світу, на яких зображені теплові та гідроелектростанції. Відомі дослідники в галузі ядерної енергетики, а також одні із перших ядерних реакторів, які зображені на грошах світу, запропоновані для відвідувачів виставки.

На виставці представлена також вітчизняна енергетична галузь. Пам’ятна монета «Атомна енергетика України», присвячена пуску 2-го енергоблока Хмельницької та 4-го Рівненської АЕС, нагадує про одне із найважливіших надбань української енергетики за роки незалежності.

Кореспондент корпоративної газети Хмельницької АЕС захоплюється нумізматикою понад десять років, але ідея зібрати колекцію банкнот із зображенням енергетичних об’єктів виникла нещодавно. Збираючи колекцію, Олександр Шустерук зробив висновок, що електроенергетика приносить значні прибутки для держав світу, тому і увічнена в грошах.

Альбом: виставку банкнот та монет присвячену Дню енергетика Альбом: виставку банкнот та монет присвячену Дню енергетика
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1220 | Переглядів: 143Дата публікації: 13:39 22.12.2016