ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ 76-ТИ РОСІЙСЬКИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ
ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ 76-ТИ РОСІЙСЬКИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ

Поділитися новиною:

ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ 76-ТИ РОСІЙСЬКИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. від 01.11.2016 №38616/1/1-16 та листа Глави Адміністрації Президента України від 21.10.2016 №02-01/3053 щодо припинення ретрансляції програм російських телеканалів, заборонено в місцях масового відпочинку та скупчення людей (готелів, баз відпочинку, розважальних закладів тощо) ретрансляція російських телепрограм, розповсюдження яких обмежене на території України

Повідомляємо, що підрозділами Національної поліції будуть проводитись відповідні заходи, спрямовані на виявлення і припинення протиправної діяльності щодо здійснення незаконної ретрансляції заборонених програм у місцях масового відпочинку та скупчення людей (готелі, бази відпочинку, розважальні заклади тощо).

Пам'ятаймо, що сьогодні Україна веде не лише військові дії на сході України, але й інформаційну війну з Росією. Головним об'єктом інформаційної війни є масова свідомість народу. Саме на оволодінні думкою української аудиторії концентрується російський інформаційний вплив. Сучасні інформаційні технології змушують великі групи людей вірити в те, чого насправді не відбувається. Ідеолог гітлерівської пропаганди Йозеф Геббельс часто повторював свою улюблену аксіому «Брехня, повторена сто разів, стає правдою». 

Альбом: ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ 76-ТИ РОСІЙСЬКИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1214 | Переглядів: 224Дата публікації: 14:25 20.12.2016