19 грудня - День Святого Миколая
19 грудня - День Святого Миколая

Поділитися новиною:

19 грудня - День Святого Миколая

Сьогодні в районному будинку культури відбувся районний захід

19 грудня відзначається День Святого Миколая, який відомий як покровитель усіх дітей. Він і захищає їх, і дивиться, щоб поводилися добре, всіх обдаровує увагою і турботою, нікого не залишаючи осторонь, навіть пустунів. День Святого Миколая для дітей - свято особливе. Адже не тільки Дід Мороз обдаровує їх своїми подарунками, а й Миколай обов'язково що-небудь для них припасе.

Уже традиційно, з нагоди Дня Святого Миколая, в районному будинку культури відбувається районний захід, який спільно організовується службою у справах дітей РДА, районним центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді, відділом культури РДА та відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей – інвалідів, дітей загиблих учасників АТО.

Аби привітати діток зі святом на захід завітав голова райдержадміністрації Богдан Маршук та голова районної ради Леонід Радзивілюк.

З нагоди свята Славутчину відвідав і народний депутат України Роман Мацола.

Вітаючи дітей зі святом, усі бажали їм міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, успіхів у всіх добрих починаннях, затишку в оселях і тепла в серцях.

Потім усі спільно подивилися концерт, організований вихованцями районного будинку культури та учнями навчальних закладів району.  

На закінчення святкового заходу усі дітки отримали солодкі подарунки від Романа Мацоли.

Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1209 | Переглядів: 157Дата публікації: 14:55 19.12.2016