Аграріям району розповіли про альтернативне кредитування сільськогосподарської галузі
Аграріям району розповіли про альтернативне кредитування сільськогосподарської галузі

Поділитися новиною:

Аграріям району розповіли про альтернативне кредитування сільськогосподарської галузі

Сьогодні, 13 грудня, у Будинку рад Славутської РДА відбувся семінар-навчання із питань практичного впровадження нових фінансових інструментів на ринках сільськогосподарської продукції в Україні – аграрних розписок.

"Запровадження аграрних розписок не лише спрощує доступ сільгосптоваровиробників до фінансових та матеріально-технічних ресурсів, а водночас надає можливість освоїти нові ринки збуту продукції", - зазначив начальник відділу  агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Грицик.

У семінарі взяли участь фахівці та керівники  ДП "Аграрні реєстри" Мінагрополітики,  агровиробники району, а також представники районного відділу агропромислового розвитку. Присутні обговорили наявні проблеми сільгоспвиробників та можливості їх вирішення за допомогою аграрних розписок, механізм їх роботи та вигоди для аграріїв.

Також учасники заходу заслухали представника від ПАТ "Аграрний фонд", що представив форвардну програму під урожай зернових 2017 року. Окрім того, банківські та страхові установи запропонували свої кредитні та страхові пропозиції для аграріїв району.

Нагадаємо, аграрні розписки – пілотний проект, який започаткували на території Полтавської області. Зараз його також застосовують на території Вінницької, Черкаської та Харківської областей, а з початку 2017 року проект втілюватимуть на всій території України, в тому числі у Хмельницькій  області.

 

Альбом: Аграріям району розповіли про альтернативне кредитування сільськогосподарської галузі Альбом: Аграріям району розповіли про альтернативне кредитування сільськогосподарської галузі Альбом: Аграріям району розповіли про альтернативне кредитування сільськогосподарської галузі
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1194 | Переглядів: 182Дата публікації: 16:58 13.12.2016