Проведено спільний цільовий рейд на території Хоровецької сільської ради
Проведено спільний цільовий рейд
на території Хоровецької сільської ради

Поділитися новиною:

Проведено спільний цільовий рейд на території Хоровецької сільської ради

З метою контролю за створенням у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей та цільового використання допомоги при народженні дитини і допомоги одиноким матерям проводяться спільні цільові рейди в села району.

Такий спільний рейд було проведено 13 грудня 2016 року працівниками Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області та Хоровецької  сільської ради на території сіл  Хоровець, Пашуки та Гута.  

В ході рейду працівники завітали до 4 сімей різних соціальних категорій, з них 3 родини - отримувачі державної соціальної допомоги при народженні дитини.

Зокрема, в одній родині існує проблема зловживання мамою алкогольних напоїв та неналежного догляду за малолітньою дитиною.  Батьків проінформовано про відповідальність, яка може настати у разі не відповідального батьківства. 

В одній багатодітній         родині, яка перебуває на обліку як  “неблагополучна”, вже призупинено виплату державної соціальної допомоги при народженні дитини у зв'язку із не створенням матір'ю належних умов для проживання її дітей. Раніше громадянці надавались рекомендації щодо приведення помешкання у належний санітарний стан, припинення вживання алкогольних напоїв, пошуку роботи. Проте, і цього разу “багатодітна горе-мама” перебувала у нетверезому стані, умови проживання дітей не покращились. Тому було прийнято рішення про залишення без розгляду питання поновлення виплати державної соціальної допомоги до поліпшення умов проживання та виховання дітей та виконання матір'ю усіх рекомендацій комісії.

Також в усіх вище означених сім'ях проведено роз'яснювальну роботу з питань відповідальності за виховання, навчання і розвиток дітей, проінформовано про негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, роз'яснено основні аспекти з протидії насильства в сім'ї та торгівлі людьми, вручено інформаційні буклети з даної тематики.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1193 | Переглядів: 155Дата публікації: 14:50 13.12.2016