ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Столяр Дмитро  –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що тиждень пройшов спокійно, надзвичайних подій протягом тижня не сталося.

 Володимир Яцюк - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 05.12.16 року по 12.13.16 року на території Славутського району зареєстровано 60 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8;  3 – факти  крадіжок;  2- тілесні ушкодження.

Іващук Віктор –  головний  лікар  Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 308 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 50 виїздів, госпіталізовано 261  хворий, з них прооперовано 35. Кількість виїздів швидкої допомоги порівняно з попереднім тижнем збільшилось на 20 %.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що протягом тижня по місту і району звернулося до лікарів т398 хворих. Рівень захворюваності на грип та ГРВІ не досяг порогового.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного    та місцевого  бюджетів у грудні 2016 року.

Коваль Раїса –    начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі.  У зв’язку із зміною прожиткового мінімуму з 1 грудня перераховані пенсійні виплати 15717 особам, тобто більше, ніж у 87% після перерахунку розмір пенсії збільшився. Середній розмір підвищення пенсії склав 103,98 грн. Додаткові видатки на виплату пенсій після проведеного перерахунку становлять 1,6 млн. грн. Станом на 1 грудня середній розмір пенсії по управлінню склав 1583,55 грн.. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував: закінчуємо освоєння коштів по співфінансуванню, тривають роботи по додатковій заготівлі  піску для посипки доріг. Піскотруси, навантажувачі на ходу, готові до роботи.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі  

Голова районної ради Л. Радзивілюк наголосив, що 22 грудня відбудеться сесія районної ради, де будуть розглядатися бюджетні питання.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1190 | Переглядів: 213Дата публікації: 11:25 12.12.2016