Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

Сьогодні, 7 грудня, відбулася дев’ята сесія районної ради сьомого скликання.

Головував на засіданні очільник районної ради Леонід Радзивілюк. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Леонід Радзивілюк привітав усіх присутніх з професійним святом – Днем місцевого самоврядування та побажав плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави та рідної Славутчини.

У ході пленарного засідання було розглянуто 16 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Традиційно  районні обранці вносили зміни до  районного бюджету на 2016 рік, погодили проект Угоди про транскордонну співпрацю між    Красніцьким    повітом   Люблінського   воєводства,  Республіка Польща  та Славутським районом Хмельницької   області,  Україна. Внесли зміни до рішення районної №2-8/2016 від     02 листопада 2016 року «Про затвердження переліку об’єктів, які фінансуються у 2016 році за рахунок державного бюджету», Програми забезпечення виконання Славутською  районною  державною адміністрацією делегованих Славутською районною радою повноважень  на 2016- 017 роки, Програми подолання та запобігання бідності в Славутському районі до 2016 року. Розглянули проект  Програми  забезпечення національної безпеки в Славутському районі на 2016-2017 роки, заслухали звіт Про виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки.

 Крім того, депутати районної ради надали ТОВ «ВКП Альфа»  дозвіл на користування надрами з метою видобування піску Старокривинського родовища, надали дозвіл на продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району та розглянули ряд інших питань порядку денного.

 В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1181 | Переглядів: 212Дата публікації: 16:03 07.12.2016