ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ!
ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ!

Поділитися новиною:

ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ!

Нестійкі погодні умови та значне нагромадження снігового покриву сприяють утворенню бурульок на покрівлях споруд, виступаючих архітектурних частинах будинків та деревах.

Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей, а також там, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Бурульки є серйозною небезпекою, адже падаючи, вони можуть травмувати перехожих.

В разі неможливості позбавитися від бурульок необхідно уникати небезпечних ділянок.

Особливу увагу слід приділяти під час прогулянок у парку, адже на деревах утворюється значний сніговий покрив. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що відсутня загроза падіння снігу.

Загрозливою є ситуація поблизу під'їздів багатоповерхових будинків та при вході до торговельних майданчиків. Вірогідність травмування в цих місцях є найвищою.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

По можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд.

Також потрібно бути обережним, йдучи повз будинки, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки. Проходячи ці місця, необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

Дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків.

Будьте пильними, бережіть себе! 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1178 | Переглядів: 188Дата публікації: 16:27 06.12.2016