ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що протягом тижня пожеж на території району не сталося.  3 грудня на автодорозі Крупець-Славута-Антоніни поблизу с. Іванівна сталося ДТП: автомобіль ВАЗ 2101 зіткнувся з автомобілем «Фольтцваген». В результаті ДТП  громадянин 1946 р.н., мешканець Славутського району помер від отриманих травм в автомобілі швидкої медичної допомоги по дорозі в лікарню.

 Володимир Яцюк - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 21.11.16 року по 28.11.16 року на території Славутського району зареєстровано 60 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8;  3 – факти  крадіжок; 2- порушення правил дорожнього руху; 1- тілесні ушкодження; 2 - злочини протии довкілля.

Кузьмінчук Світлана  –  заступник головного  лікаря  Славутської ЦРЛ поінформувала, що на стаціонарному лікуванні перебуває 283 хворий. Двоє  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 48 виїздів, госпіталізовано 253  хворих, з них.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного   (2 млн. невиконання, по 6 районах)  та місцевого  бюджетів (100%) у листопаді  2016 року.

Малищук Алла –   заступник начальника  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі.  У зв’язку із зміною прожиткового мінімуму з 1 грудня перераховані пенсійні виплати 15717 особам, тобто більше, ніж у 87% після перерахунку розмір пенсії збільшився. Середній розмір підвищення пенсії склав 103,98 грн. Додаткові видатки на виплату пенсій після проведеного перерахунку становлять 1,6 млн. грн. Станом на 1 грудня середній розмір пенсії по управлінню склав 1583,55 грн..

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував, що триває робота над зимовим утриманням доріг. Дорогі розчищені, створено доїзд до населених пунктів району. Враховуючі прогнози погоди необхідно буде додатково заготовляти пісок для посипки доріг.

 

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1171 | Переглядів: 190Дата публікації: 11:57 05.12.2016