До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу”
До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу”

Поділитися новиною:

До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу”

2 грудня, у приміщенні районного територіального центру, відбулося засідання “круглого столу” на тему «Про соціальний захист осіб з інвалідністю».

Третього грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів Відзначення цієї дати на Славутчині – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей, скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами..

 На передодні Міжнародного дня інвалідів, 2 грудня, у приміщенні районного територіального центру було організовано та проведено засідання “круглого столу” на тему «Про соціальний захист осіб з інвалідністю». Участь у заході взяли:  голова райдержадміністрації Б. Маршук, голова районної ради Л. Радзивілюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації М. Гринько, директор СРТЦО Л. Мазур, перший заступник начальника Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області А. Малищук, директор Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. Пермінова, в. о. директора Славутського міськрайонного центру зайнятості Пономарьов С.І., головний лікар КЗ «Славутський центр ПМСД» О. Гаврилюк.

На розгляд було винесено ряд нагальних питань для вирішення основних проблем, перед якими постають інваліди. Вкотре згадувалось, що на даний час в Україні проживає кілька мільйонів людей з інвалідністю, самотніх людей, що потребують сторонньої допомоги. А у зв’язку з останніми подіями суспільство зіткнулося з новою проблемою – великою кількістю поранених військових. Тих, хто вчора був здоровою людиною, сьогодні чують про страшний діагноз «Інвалід». Варто докласти зусиль, щоб інвалідність не стала вироком для людей, не залишила їх на самоті зі своїми проблемами і хворобами.

Директор терцентру Лариса Мазур подякувала всім присутнім за небайдужість і підтримку. «Люди з інвалідністю мають мужність жити наперекір нелегкій долі. Якщо брати з них приклад, то ми віримо, що за зразком подібної незламності духу оживе і наша держава».

Присутнім був представлений перелік оздоровчих заходів  на медичному обладнанні територіального центру. Зустріч закінчилась демонстрацією презентації про медико-соціальні послуги, які надає СРТЦСО.

Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу” Альбом: До Міжнародного дня інвалідів відбулося засідання “круглого столу”
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1168 | Переглядів: 190Дата публікації: 08:36 05.12.2016