Про проведення Всеукраїнської премії "Диво-Дитина 2017"
Про проведення Всеукраїнської премії  \"Диво-Дитина 2017\"

Поділитися новиною:

Про проведення Всеукраїнської премії "Диво-Дитина 2017"

Всеукраїнську премію "Диво-Дитина" створено з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту та творчості і можуть здивувати по-справжньому.

Для здобуття Премії  "Диво-Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики, діти, які мають дивовижні та унікальні здібності в різних видах мистецтва.

Для участі у премії за власним розсудом учасник, або батьки визначають запропоновані номінації:

1. Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2. Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3.  Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4. Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5. Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчино (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Якщо Ви володієте вищенаведенними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"  Вам необхідно:

- заповнити анкету учасника;

- додати до анкети документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відео записів та ін.);

- додати копію свідоцтва про народження.

 

Анкети учасників та інші матеріали надсилаються щорічно до 15 березня на адресу організатора рекомендованим листом.

 

Всі ці документи необхідно відправити за адресою:

ТОВ "Премія "Диво-Дитина"

03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712

 

Контактний телефон ТОВ"Премія "Диво-Дитина" (044) 490-92-63

Анкета та додаткова інформація на сайті: divo-dutuna.com

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1167 | Переглядів: 187Дата публікації: 13:28 02.12.2016