Трудовий колектив Хмельницької АЕС підтримує захисників України
Трудовий колектив Хмельницької АЕС підтримує захисників України

Поділитися новиною:

Трудовий колектив Хмельницької АЕС підтримує захисників України

Колектив Хмельницької АЕС продовжує співпрацювати із громадською організацією «Нетішинська самооборона». За майже два роки співпраці атомники перерахували понад 470 тисяч гривень на рахунок Громадського об’єднання для допомоги воїнам-нетішинцям, учасникам антитерористичної операції на сході України.

Найбільш значимий вклад для потреб захисників держави внесли колективи: турбінного цеху - 145 тис. грн., енергоремонтного підрозділу – 89 тис. грн., цеху теплової автоматики та вимірювань – 66 тис., грн. Продовжують активно надавати допомогу і працівники реакторного цеху, навчально-тренувального центру та інші підрозділи Хмельницької АЕС.

За час військових дій на сході країни транспортники Хмельницької АЕС відремонтували, підготували і передали для потреб Збройних сил України 17одиниць техніки.

Окрім того, станом на 29 листопада поточного року, енергетичним підприємством перераховано в держбюджет двадцять шість мільйонів гривень військового збору.

У важкий для країни час працівники Хмельницької АЕС активно долучаються до акцій допомоги патріотам та підтримки української армії та передають з черговою допомогою на схід продукти харчування, одяг, обладнання.

Нещодавно на адресу Хмельницької АЕС надійшла Подяка від Благодійного Фонду «Союзу Волонтерів України» за відповідальну громадську позицію та надану благодійну допомогу, у якій, зокрема, зазначається: «У цей нелегкий для нашої країни час кожен українець з гордістю усвідомлює, що він є частиною душі Українського Народу, нашої вільної і незалежної держави, і саме Ви – є величним прикладом цьому».

Нетішинські атомники усвідомлюють важливість цієї благородної справи і надалі будуть підтримувати захисників України.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1156 | Переглядів: 161Дата публікації: 08:15 30.11.2016