ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що 21 листопада в с. Гориця відбулася пожежа житлового будинку. Внаслідок пожежі виявлено загиблого, 1947 р.н..Ппричина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

 Володимир Яцюк - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 21.11.16 року по 28.11.16 року на території Славутського району зареєстровано 75 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7;  2 – факти  крадіжок, 1 - вбивство; 2- інші тілесні ушкодження .

Іващук Віктор  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформув, що на стаціонарному лікуванні перебуває 279 хворий. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 37 виїздів, госпіталізовано 238  хворих, з них прооперовано 30.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що центру ПМСД працює в штатному режимі, 25 листопада  пройшла нарада з фельдшерами, 30 листопада відбудеться колегія департаменту охорони здоровя.

Коваль Раїса –   начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі.  У зв’язку із зміною прожиткового мінімуму з 1 грудня буде проведено перерахунок  пенсій.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Голова районної ради Л. Радзивілюк наголосив, що 7 грудня відбудеться сесія районної ради.

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1153 | Переглядів: 166Дата публікації: 14:42 28.11.2016