КОМІСІЯ ТЕБ і НС
КОМІСІЯ ТЕБ і НС

Поділитися новиною:

КОМІСІЯ ТЕБ і НС

24 листопада під головуванням очільника райдержадміністрації Богдана Маршука, за участю сільських голів Славутського району відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації.

На засіданні розглянуто питання: щодо стану готовності органів виконавчої влади  та органів місцевого самоврядування до дій з ліквідації надзвичайних ситуацій під час осінньо-зимового періоду 2016-2017 років; про заходи щодо попередження виникнення пожеж на території району під час осінньо-зимового періоду 2016-2017 року; про вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району

Члени комісії проаналізували роботу, яка проводилась у районі  при ліквідації наслідків сильних снігопадів 12-13 листопада.

По другому питанню виступив начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Андрій Сампір, який доповів про те, що  щорічно з  настанням  осінньо-зимового  періоду  різко  загострюється обстановка з пожежною та техногенною безпекою в районі.  В цей  період виникає понад 60 % пожеж та загорянь. Цьогоріч  є випадок загибелі людини при пожежі. У більшості випадків причинами пожеж є нехтування населення елементарних вимог пожежної безпеки, а в ряді випадків формальне ставлення посадових осіб до виконання норм та правил пожежної безпеки. До основних з яких відносяться: порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення, несправність електромережі, необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газовими приладами. Андрій Миколайович наголосив, що необхідно активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо запобігання виникнення пожеж.

По третьому питанню перед присутніми виступила в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі – Любов Колесник. Вона зазначила, що 21 листопада 2016 року в с. Черниця Корецького району Рівненської області зафіксовано спалах африканської чуми свиней в індивідуальному господарстві. Відтак, враховуючи територіальне сусідство, є серйозна небезпека поширення африканської чуми на територію району. Любов Власівна  проінформувала присутніх про протиепізоотичні заходи щодо запобігання розповсюдження захворювання.

За результатами засідання комісії було прийнято відповідні рішення.

Альбом: КОМІСІЯ ТЕБ і НС Альбом: КОМІСІЯ ТЕБ і НС Альбом: КОМІСІЯ ТЕБ і НС Альбом: КОМІСІЯ ТЕБ і НС Альбом: КОМІСІЯ ТЕБ і НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1143 | Переглядів: 244Дата публікації: 10:32 25.11.2016