РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

Поділитися новиною:

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

24 листопада під головуванням очільника райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

Участь в роботі колегії взяли: керівництво райдержадміністрації,  районної ради, начальники управлінь та структурних підрозділів РДА, керівники установ та організацій району, сільські голови та голови об’єднаних територіальних громад, представники ЗМІ.

У ході засідання розглянуто питання: про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району; звіт Ногачівського сільського голови О.Матвійчука про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Ногачівської сільської ради;  про розвиток первинної медичної допомоги в районі.

За результатами розгляду питань порядку денного засідання колегії будуть прийняті відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації 

Також в ході засідання було розглянуто питання про вжиття невідкладних заходів з  недопущення поширення збудника африканської чуми свиней на територію району. З даного питання перед присутніми виступила в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі – Любов Колесник. Вона зазначила, що 21 листопада 2016 року в с. Черниця Корецького району Рівненської області зафіксовано спалах африканської чуми свиней в індивідуальному господарстві. Відтак, враховуючи територіальне сусідство, є серйозна небезпека поширення африканської чуми на територію району.

Любов Власівна  відмітила, що на сьогодні важливо провести облік усього поголів’я свиней, а власникам домогосподарств – бути пильними. Африканська чума свиней – високозаразна інфекційна хвороба, ознаками якої є підвищена температура, синюшність шкіри та крововиливи у внутрішніх органах. Її результат – виключно летальний. Втім, вона не є небезпечною для людини. Рекомендувала при найменших проявах будь-якої хвороби звертатися до ветеринарів.

 – Ми повинні докласти максимум зусиль, аби не допустити поширення небезпечного захворювання на Славутчині, – підсумував голова РДА Богдан Маршук.

Альбом: РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ Альбом: РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ Альбом: РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ Альбом: РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ Альбом: РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ Альбом: РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ Альбом: РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1142 | Переглядів: 240Дата публікації: 16:08 24.11.2016