Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати
та зайнятості населення

Поділитися новиною:

Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Сьогодні, 23 листопада, голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Відкриваючи зібрання Богдан Петрович наголосив: «Урядом зроблено певні кроки щодо зменшення податкового тиску на платників податків, відповідно, хотілось би, щоб збільшилась і заробітна плата найманих працівників».

На комісії були заслухані суб’єкти підприємницької діяльності та керівники підприємств, де   середня  заробітна плата працівників навпаки зменшилась в порівнянні з попереднім періодом.

На засіданні було зазначено, що забезпечення заробітною платою працівників у розмірі не нижче законодавчо встановленого мінімального рівня та дотримання міжпосадових співвідношень в оплаті праці – це обов’язок кожного роботодавця.


 

Альбом: Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Альбом: Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Альбом: Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Альбом: Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1140 | Переглядів: 187Дата публікації: 16:17 23.11.2016