Ярмарок професій -2016
Ярмарок професій -2016

Поділитися новиною:

Ярмарок професій -2016

16 листопада 2016 року в Славутському міському палаці культури працівниками міськрайонного центру зайнятості спільно із Управлінням освіти Славутської міської ради та відділом освіти Славутської райдержадміністрації, центрами соціальних служб було проведено „Ярмарок професій”.

В програмі заходу презентація навчальних закладів різних типів Хмельницької, Харківської та Рівненської областей та надання індивідуальних консультацій представниками навчальних закладів та соціальних партненів.

Відкрив зустріч з вітальними словами міський голова Сидор Василь Богданович, який побажав присутнім плідної праці та визначенні у багатогранному світі професій. Відзначив, що своєчасний та обґрунтований вибір учнями професії, навчального закладу, місця роботи набуває все зростаючого соціально-економічного значення. Адже все це в значній мірі впливає на результати праці, положення і авторитет особистості в суспільстві, колективі, сприяє найбільш ефективній реалізації особистісного потенціалу, а держава отримає максимальну віддачу. Вірно обрана  майбутня професія є запорукою успіху, стабільності, самореалізації.

В заході взяли участь представники  10 професійно-технічних та вищих навчальних закладів, а саме: Національного фармацевтичного університету м.Харків, Рівненського національного університету водного господарства та природокористування,  Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, Подільського державного аграрно-технічного університету, Європейського університету Рівненська філія, Рівненського міжнародного економіко-гуманітарного університету, ДПТНЗ “Славутського професійного ліцею”, Шепетівського медичного училища, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. В ході проведення заходу спеціалісти Славутського МРЦЗ провели профдіагностичне обстеження та надали поради у виборі майбутньої професійної діяльності для 30 учнів 9-х та 11-х класів.

А всього в Ярмарку взяли участь 440 осіб. з них: 370  учнів 9 та 11  класів;

-25 педагогів;

- 20 батьків.

З превеликим задоволенням слухали присутні виступи - презентації представників навчальних закладів, які  продемонстрували  багато цікавих відеороликів про навчальні заклади.

Цікавим виявилось спілкування в ході проведення Ярмарку фахівців служби зайнятості, центрів соціальних служб та учнів, батьків і вчителів загальноосвітніх закладів.  Відвідувачі скористались низкою представлених інформаційних матеріалів.

Ярмарок професій допоміг школярам  не тільки дізнатись про зміст і перспективи розвитку визначених професій, але й ознайомитись із формами і умовами їх отримання в навчальних закладах та реальними перспективами подальшого працевлаштування.      

По закінченні презентації професійно-технічних та вищих навчальних закладів, школярі звернулися до консультаційних пунктів, де їм надавались консультації фахівців, пропонувався широкий вибір листівок, буклетів про професії, навчальні заклади.

Цей захід дав змогу запрошеним зустрітися із представниками навчальних закладів та розширити свій кругозір.

Випускники та їхні батьки отримали декілька практичних порад як правильно обирати професію: “Ознайомтесь з інформацією про світ професій і визначить сферу діяльності, яка Вас цікавить. Вивчіть самого себе, складіть  уявлення про свої зацікавлення, здібності, нахили. З’ясуєте , чи не має у Вас медичних протипоказань щодо обраної професії. Знайдіть можливість зустрітися з представниками цієї професії і довідайтесь, в якому навчальному закладі можна набути відповідну професію”.

Представники навчальних закладів відзначили, що даний захід організований на високому рівні. Так старший викладач кафедри менеджменту публічного управління та адміністрування Заборовський В’ячеслав Павлович, який представляв Подільський державний аграрно-технічний університет подякувала від імені ректорату за доброзичливу і теплу атмосферу під час проведення ярмарку професій. Декан факультету здоров’я, фізичної культури та спорту Рівненського міжнародного економіко-гуманітарного університету Завадська Лідія Архипівна відзначила, що робота ярмарку була злагодженою і проходила на високому рівні, що дало змогу якісно представити навчальний заклад для майбутніх абітурієнтів.

Присутні отримали багато корисної і цікавої інформації. Отож, шановні наші випускники, вибір за Вами! Дослухайтесь всіх, а в першу чергу — свого серця! Успіхів Вам у цій нелегкій справі! Зробіть свій правильний вибір!

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1129 | Переглядів: 229Дата публікації: 11:10 18.11.2016