Веб-портал Пенсійного фонду України – черговий етап покращення якості обслуговування громадян
Веб-портал Пенсійного фонду України – черговий етап покращення якості обслуговування громадян

Поділитися новиною:

Веб-портал Пенсійного фонду України – черговий етап покращення якості обслуговування громадян

Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян.

Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідання і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов’язки.

На сьогоднішній день Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України, який знаходиться за адресою http://portal.pfu.gov.ua/. З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки  новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

 У відкритому доступі (без процедури реєстрації) на порталі викладено багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

 Після проходження відповідної процедури реєстрації, коло електронних послуг значно розширюється, надаються наступні можливості: отримання інформації про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку починаючи з 2000 року (для тих громадян, які працюють чи працювали); отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів); формування запитів на попередню підготовку документів; можливість подачі скарг; запис на прийом до фахівців Фонду; отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

 Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Для цього необхідно звернутися до Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. При зверненні необхідно заповнити заяву (можна підготувати заяву вдома за формою, яка викладена на веб-порталі, або заповнити безпосередньо при зверненні до управління). Працівники управління ідентифікують особу заявника (представника) шляхом перевірки пред’явлених документів та перевіряють повноту та відповідність вказаних у заяві персональних даних особи даним, що містяться у пред’явлених цією особою документах.

 Звертаємо увагу, що також існує можливість подачі заяви на реєстрацію безпосередньо з порталу (без особистої явки до органу ПФУ). Але слід враховувати, що така послуга доступна тільки при наявності електронно-цифрового підпису (ЕЦП), що також надасть в майбутньому додаткові можливості, а саме: подання звернень щодо перерахунку пенсії без безпосередньої явки до органів ПФУ; подання звернень щодо призначення пенсії без безпосередньої явки до органів ПФУ; перегляд електронної пенсійної справи.

 Реєструйтесь на веб-порталі та отримуйте зручний доступ до електронних послуг без черг та зайвих витрат.

 

Славутське об’єднане управління ПФУ

  

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1127 | Переглядів: 499Дата публікації: 10:24 21.11.2016