Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем сільського господарства
Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з  Днем  сільського господарства

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем сільського господарства

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашого району.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Завдяки Вашим зусиллям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим близьким, на благо розквіту неньки України та піднесення добробуту рідної Славутчини та всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

 

З повагою --

голова райдержадміністрації                                                                                 Б. Маршук

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1122 | Переглядів: 196Дата публікації: 08:24 18.11.2016