Шановні зв’язківці, працівники радіо і телебачення!
Шановні зв’язківці, працівники радіо і телебачення!

Поділитися новиною:

Шановні зв’язківці, працівники радіо і телебачення!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Ми вдячні вам, адже щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, надаючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.

Інтернет, телефон, телебачення і радіо  об’єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами. Ви стираєте кордони між країнами, забезпечуєте розвиток суспільного прогресу та розбудову демократичного суспільства. Від вас залежить формування інформаційного суспільства.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова. Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій.

Нехай ваші професійні якості, знання й чесноти служать ідеалам демократичного суспільства, розбудові та зростанню нашої держави. Бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення на нові звершення Вам та Вашим родинам! Залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

 

Голова райдержадміністрації                                                                  Б. Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1113 | Переглядів: 169Дата публікації: 08:10 16.11.2016