Проведено комплексну соціальну роботу на території Волицької сільської ради
Проведено комплексну соціальну роботу 
на території Волицької сільської ради

Поділитися новиною:

Проведено комплексну соціальну роботу на території Волицької сільської ради

11 листопада 2016 року Славутським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та виконкомом Волицької сільської ради на території сіл Губельці та Волиця проведено ряд заходів по соціальній роботі з різними категоріями сімей та осіб.

Зокрема, перевірено використання державної соціально допомоги при народження дитини в 2 сім'ях, відвідано 6 сімей демобілізованих учасників АТО для здійснення оцінки їх потреб та надання у подальшому  соціальних послуг; обстежено умови проживання в 2 багатодітних родинах, де батьки не можуть, чи не бажають, створити належні санітарно-гігієнічні умови для проживання своїх дітей.

Також напередодні  Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства проведено груповий захід для учнів Губелецького НВК (с. Губельці).

Дітям роз'яснено основні аспекти з протидії насильства в сім'ї та торгівлі людьми, проінформовано про порядок звернення за захистом до органів державної виконавчої влади та прокуратури.

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1105 | Переглядів: 126Дата публікації: 13:22 11.11.2016