День депутата Славутської районної ради на Хмельницькій АЕС
День депутата Славутської районної ради на Хмельницькій АЕС

Поділитися новиною:

День депутата Славутської районної ради на Хмельницькій АЕС

10 листопада 2016 року Хмельницьку АЕС відвідали депутати Славутської районної ради Хмельницької області. Захід відбувся в рамках проведення Дня депутата Славутської районної ради.

В програмі відвідин депутати ознайомилися із діяльністю навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС, побачили повномасштабний тренажер (ПМТ) енергоблока АЕС, призначений для підготовки і підтримки кваліфікації оперативного персоналу блочного щита управління, який є точною копією реального блочного і резервного щитів управління (РЩУ) і базується на комплексній математичній моделі енергоблока.

Депутати оглянули машинні зали діючих енергоблоків. Причому, мали можливість подивитись на працюючий турбогенератор енергоблока №1, а також на турбіну енергоблока №2, де зараз проходить планово-попереджувальний ремонт. Далі депутати оглянули будівельні конструкції енергоблоків №3 та №4.

Після оглядин депутати зустрілись із адміністрацією Хмельницької АЕС на чолі із генеральним директором Хмельницької АЕС Миколою Сергійовичем Панащенко, який детально ознайомив гостей із історією підприємства, виробничими показниками, заходами із радіаційної безпеки, охорони навколишнього середовища, підвищення безпеки, модернізації і реконструкції та продовження експлуатації діючих енергоблоків тощо.

Своїми враженнями від відвідин Хмельницької АЕС поділився голова Славутської районної ради Леонід Анатолійович Радзивілюк: «Це ознайомчий візит оновленого депутатського корпусу Славутської районної ради на найпотужніше підприємство Хмельниччини, яке є найбільшим платником податків регіону. Ми переконалися у безпрецедентних заходах безпеки, які впроваджують на Хмельницькій АЕС задля забезпечення її безпечної експлуатації».

Голова райдержадміністрації Богдан Петрович Маршук відмітив, що сьогодні серед відвідувачів Хмельницької АЕС присутні не тільки депутати, а й голови сільських рад району, керівники найбільших підприємств Славутчини, які донесуть до своїх громад та колективів про те, що вони побачили та переконалися в основних принципах колективу атомників Безпека – Екологія – Надійність.

Альбом: День депутата Славутської районної ради на Хмельницькій АЕС Альбом: День депутата Славутської районної ради на Хмельницькій АЕС Альбом: День депутата Славутської районної ради на Хмельницькій АЕС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1099 | Переглядів: 232Дата публікації: 15:45 10.11.2016