Відвідано родини, де є особи із проблемами інвалідності
Відвідано родини, де є особи із проблемами інвалідності

Поділитися новиною:

Відвідано родини, де є особи із проблемами інвалідності

Одним із пріоритетних завдань Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є підтримка сімей, у яких члени родини, а також діти, мають проблеми інвалідності.

Завдання центру полягає в тому, щоб допомогти людям з особливими потребами пізнати себе, розвинути почуття власної гідності, подолати невпевненість, зрозуміти, що вони не люди “другого сорту”, що вони такі ж громадяни як і всі інші: зі своїми почуттями та потребами, невдачами та перемогами.  

  У рамках співпраці Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Славутського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 8 листопада 2016 року в с. Жуків відвідано родини, де є особи із проблемами інвалідності. Зокрема, в одній родині двоє батьків-інвалідів виховують малолітню дитину. З батьками проведено бесіду та надано консультації, рекомендації щодо виховання, розвитку, дотримання режиму дня та правил особистої гігієни, підтримки стабільного емоційного стану дитини. 

 

Н. Пермінова,

директор Славутського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1091 | Переглядів: 207Дата публікації: 15:28 08.11.2016