ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Сампір Андрій –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

 Володимир Яцюк - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 31.10.16 року по 04.11.16 року на території Славутського району зареєстровано 89 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8;  3 – факти  крадіжок, 2 – шахрайство; 3- інші тілесні ушкодження .

Іващук Віктор  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформув, що на стаціонарному лікуванні перебуває 251 хворий. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 41 виїзд, госпіталізовано 214  хворих, з них прооперовано 36.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував, що триває підготовка  до осінньо-зимового періоду: заготовлено 1000 л. бензину та 1000 л. солярки, підготовлено техніку до роботи в осінньо-зимовий період; заготовлено 6 т. органо-мінеральної суміші для роботи в зимовий період.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного (106%)   та місцевого  бюджетів (100%) у жовтні 2016 року.

Коваль Раїса –   начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі.  У зв’язку із зміною прожиткового мінімуму з 1 грудня буде проведено перерахунок  пенсій.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1083 | Переглядів: 203Дата публікації: 13:57 07.11.2016