На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва
На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

Поділитися новиною:

На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

4 листопада у районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні керівники клубних закладів, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл району, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили  голова райдержадміністрації Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк,  начальник сектору  культури та туризму райдержадміністрації Валентина Бражук, директор РБК Оксана Кравченко.

В знак глибокої поваги кращі працівники культури були нагороджені почесними грамотами за активну культурно-просвітницьку діяльність та розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України.

Завершились урочистості святковим концертом.

Альбом: На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Альбом: На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Альбом: На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Альбом: На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Альбом: На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Альбом: На Славутчині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1078 | Переглядів: 284Дата публікації: 15:11 04.11.2016