Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери
Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

Сьогодні, 4 листопада, у великому залі Будинку рад за участю голови райдержадміністрації Богдана Маршука та голови районної ради Леоніда Радзивілюка відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

На свято були запрошені працівники управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян,  центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, соціальні працівники сільських рад, представники районного центру зайнятості та об’єднананого управління Пенсійного фонду України.

У своєму вітальному слові Богдан Петрович висловив слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців краю.

Крім того, голова райдержадміністрації та голова районної ради  за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у  виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної соціальної політики та з нагоди Дня працівників соціальної сфери нагородили грамотами та вручили цінні подарунки кращим представникам соціальної сфери району. Також кращим працівникам галузі було вручено нагороджувальні листи та одноразові премії від благодійного фонду "Зміцнення громад".

Завершились урочистості святковим концертом.

День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки за службовими обов’язками, а й за велінням совісті та покликом душі.

 

 

Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1076 | Переглядів: 247Дата публікації: 10:00 04.11.2016