Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

2 листопада відбулося пленарне засідання позачергової 8 сесії Славутської районної ради сьомого скликання.

У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Маршук, керівник  апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук, сільські голови, керівники районних установ та організацій, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники ЗМІ.  Вів пленарне засідання голова районної ради Леонід Радзивілюк.

Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися 23.

Депутати внесли зміни до Програми підтримки та збереження нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району на 2016-2017 роки, виділивши кошти на проведення експертизи проектно–кошторисної  документації для проекту   “Комплексна енергоефективна модернізація об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Славутського району” та на реконструкцію протирадіаційних  укриттів   (по  вул. Ярослава Мудрого, 29 , м. Славута та по вулиці Козацькій,40, м. Славута). 

Відповідно до затверджених змін та доповнень, депутати внесли зміни до районного бюджету.

 Крім того,  затвердили перелік об'єктів, які фінансуються у 2016 році за рахунок державного бюджету,  внесли зміни    до   Положення   про порядок  списання  майна спільної власності територіальних громад Славутського району, а саме: основні засоби,   що   перебувають  на   балансі   підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад району, вартістю за одиницю (комплект) в розмірі від 10000 до 20000 гривень -  розпорядженням голови районної ради, від 20000 за рішенням районної ради                           

Депутати вирішили також направити звернення щодо облаштування площадки для розміщення габаритно-вагового комплексу до Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

На завершення, голова районної ради оголосив, що 10 листопада буде проведено День депутата, запланована поїздка на Хмельницьку АЕС.

Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1070 | Переглядів: 150Дата публікації: 14:29 02.11.2016