ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Б. Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Столяр Дмитро –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів,  що 27 жовтня на автодорозі Городище – Рівне – Староконстантинів в м. Славута поблизу ресторана «Супутник», на перехресті вулиць Миру і Приміської  сталася ДТП. В результаті   ДТП двоє громадян, мешканців Славутського району (с. В. Скит) госпіталізовані з травмами до Славутської ЦРЛ.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 24.10.16 року по 31.10.16 року на території Славутського району зареєстровано 66 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5;  2 – факти  крадіжок, 1 – шахрайство; 1- ДТП; 1- інші тілесні ушкодження .

Іващук Віктор  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ поінформув, що на стаціонарному лікуванні перебуває 262 хворих. П’ятеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 41 виїзд, госпіталізовано 221  хворих, з них прооперовано 43.

Також  Віктор Дмитрович  повідомив, що з міського бюджету було виділено 1 млн 200 тисяч гривень  на охорону здоров’я. Проте, дефіцит коштів станом на 31.10.16 становить 2 млн. 700 тисяч гривень.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував, що триває підготовка  до осінньо-зимового періоду: заготовлено 1000 л. бензину та 1000 л. солярки, розвозяться сигнальні віхи та соляно-пісчана суміш на небезпечні ділянки доріг; підготовлено техніку до роботи в осінньо-зимовий період.

Коваль Раїса –   начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управлінні триває робота по інвентаризації всіх пенсійних справ.  Крім того, у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму з 1 грудня буде проведено перерахунок  пенсій.

Любов Колесник в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі довела до відома присутніх, що на попередньому тижні було проведено засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, де визначено план дій щодо недопущення проникнення вірусу африканської чуми свиней в Славутський район. Проведено інвентаризацію всіх дезінфекційних засобів, розроблено спеціальну програму, яку  подано на розгляд депутатів районної ради.

 

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1066 | Переглядів: 255Дата публікації: 11:00 31.10.2016