Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників
Славутчани вшанували пам\

Поділитися новиною:

Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою таку кількість трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що досі все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

Ця пам’ятна дата відзначається з 2009 року з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу під час Другої світової війни. 28 жовтня 1944 року з території України був вигнаний останній солдат нацистського рейху.

28 жовтня в місті Славута пройшла урочиста хода та відбулося покладання квітів до пам`ятних місць, пов’язаних із Другою світовою війною.

У заході взяли участь: міський голова В. Сидор, керівник апарату райдержадміністрації І. Крутенчук, заступник голови районної ради О. Лавренчук,ветерани,  військовослужбовці Національної гвардії України, громадяни міста Славута та Славутського району.

Учасники меморіального заходу хвилиною мовчання вшанували усіх тих, хто цінною свого життя боронив цілісність України, захищав її рубежі та відстоював мир на нашій землі.

Урочистий мітинг завершився покладанням квітів до мемориального комплексу "Пантеон Славы".

Альбом: Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників Альбом: Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників Альбом: Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників Альбом: Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників Альбом: Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників Альбом: Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників Альбом: Славутчани вшанували пам'ять визволителів України від фашистських загарбників
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1064 | Переглядів: 219Дата публікації: 14:05 28.10.2016