Олег Гуменний приймав громадян на Славутчині
Олег Гуменний  приймав  громадян на Славутчині

Поділитися новиною:

Олег Гуменний приймав громадян на Славутчині

26 жовтня тимчасово виконуючий обов`язки першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Гуменний здійснив виїзний прийом громадян у Славутському районі.

Основна частина проблем, з якими зверталися громадяни за допомогою до керівника області  це питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування чи придбання ліків.

За дорученням медичних працівників до  Олега Вікторовича звернулася голова профспілки медичних працівників Славутчини Квятковська Тетяна Романівна. Вона розповіла про недостатню забезпеченність на 2016 рік видатків місцевих бюджетів на охорону здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції, про заходи, які були здійснені ЦРЛ, КЗ «Славутський центр ПМСД» та районною владою. Проте, дефіцит коштів в Славутській центральній районній лікарні залишився досить суттєвим. Тетяна Романівна просила посприяти у вирішенні питання щодо збільшення медичної субвенції для Славутського району.

На всі питання з якими громадяни звернулися  Олег Вікторович пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю.  Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

Альбом: Олег Гуменний приймав громадян на Славутчині Альбом: Олег Гуменний приймав громадян на Славутчині Альбом: Олег Гуменний приймав громадян на Славутчині Альбом: Олег Гуменний приймав громадян на Славутчині
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1055 | Переглядів: 281Дата публікації: 14:45 26.10.2016