ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Столяр Дмитро –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що 21 жовтня  в с. Селичів  відбулася пожежа житлового будинку. В результаті знищено покриття та перекриття на площі 75 метрів квадратних, домашні речі. Причина пожежі – коротке замикання.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 17.10.16 року по 24.10.16 року на території Славутського району зареєстровано 67 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8: 5  фактів крадіжок, 2-раптова смерть, 1- злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування. Протягом тижня 68 осіб притягнуто до відповідальності.

 Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 256 хворих. П’ятеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 40 виїздів, госпіталізовано 185 хворий, з них прооперовано 27.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного (100%)   та місцевого  бюджетів (100%) у жовтні 2016 року та повідомив, що на листопад, грудень виконати показники Державного    та місцевого  бюджетів буде значно складніше, т.я. план піднято на 45%.

Коваль Раїса –   начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. 

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що практично закінчено флюорографічне обстеження населення  району. Олег Віталійович зазначив, що активність населення щодо обстеження  низька.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував, що працівники філії на цьому тижні продовжуватимуть працювати над освоєнням коштів сільських рад. Крім того, триває підготовка  до осінньо-зимового періоду (ремонт техніки, заготівля соляно-пісчаної суміші, зарезервовано 1000 л. дизельного пального та 1000 л. бензину). На даний час проводяться ремонтні роботи на ділянці дороги Киликиїв – Піддубці.

Із ситуацією, що склалася щодо розповсюдження африканської чуми свиней в області, присутніх ознайомив Любов Колесникв.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі. Зафіксовано випадок загибелі 7 свиней в дворогосподарстві у смт. Летичів. Згідно результатів досліджень ДНДЛДВСЕ у патологічному матеріалі від однієї свині, виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней. В осередку здійснено забій 4 свиней, які були спалені на худобомогильнику. В дворогосподарстві проведено демонтаж дерев’яних конструкції, дезінфекцію.

Згідно останніх даних, в осередку захворювання проводяться всі передбачені нормативними документами заходи.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1051 | Переглядів: 233Дата публікації: 15:25 24.10.2016