На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС розглядали актуальні питання
На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС  розглядали актуальні питання

Поділитися новиною:

На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС розглядали актуальні питання

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О. Мельника відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні були присутні: члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад.

Першим питанням, що було винесено на розгляд комісії - стан готовності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру під час осінньо-зимового періоду 2016-2017 року.

Обговоривши проблемні питання було прийнято  рішення:

1. Рекомендувати сільським головам, головам об’єднаних територіальних громад, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

1.1. До 1 листопада поточного року забезпечити завершення підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року.

1.2. Вжити вичерпних заходів щодо реального накопичення в сільських  радах 3-х добового запасу паливо-мастильних матеріалів для забезпечення реагування в осінньо-зимовий період (не менше ніж по 500 л.).

1.3. Передбачити, під час коригування місцевих бюджетів на 2016 рік та у проектах бюджетів на 2017 рік, збільшення обсягів резервних фондів.

1.4. Забезпечити поповнення місцевих матеріальних резервів паливо-мастильними матеріалами з метою забезпечення трьохденної роботи снігоприбиральної техніки, у випадку сильних снігопадів на автодорогах загального користування та комунальних дорогах.

1.5. До 1 листопада поточного року завершити роботи щодо укладення сільськими радами угод на залучення додаткової снігоочисної техніки, в т.ч. сільгосппідприємств, кар’єрів, приватних організацій, тощо для розчистки від снігу доріг до населених пунктів та вулично-шляхової мережі населених пунктів, уточнити порядок взаємодії з власниками, з якими укладено договори щодо додаткового залучення спеціальної техніки.

2. Філії «Славутський  райавтодор» прийняти міри по приведенню в належний стан снігоочисної техніки та заготівлі, в межах встановлених норм, посипочного матеріалу про що проінформувати райдержадміністрацію через сектор з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації 1 листопада 2016 року.  

Далі члени комісії затвердили перелік потенційно небезпечних об’єктів Славутського району на 2017 рік та заслухали інформацію представника Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області про загострення ситуації з виникненням пожеж та заходи щодо покращення пожежної безпеки населених пунктів району під час осінньо-зимового періоду 2016-2017 року.

Так, протягом поточного року на території Славутчини виникло 40 пожеж (проти 38 пожеж у 2015).  На пожежах було виявлено 3 загиблі особи ( с. Головлі (причина необережність під час куріння), та с. Ставичани (ПППБ при експлуатації пічного опалення)).

Найгірший стан з пожежами склався в Полянській с/р- 4 пожежі. По дві пожежі виникло на території Старокривинської,  Марачівської , Жуківської,  Крупецької, Улашанівської с/р. По одній пожежі - Бачманівська, Хоровецька, Волицька, Цвітоська, Головлівська сільські ради.

Обговоривши дане питання комісія вирішила:

1. Рекомендувати сільським головам, головам об’єднаних територіальних громад:

1.1. Спільно з РС ДСНС в Хмельницькій області провести обстеження осель одиноких, престарілих громадян, малозабезпечених сімей, тощо щодо справності системи пічного опалення, провести роз’яснення щодо безпечної її експлуатації.

1.2. Через мережу консультаційних пунктів проводити з населенням інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, електроприладів, тощо.

2. Сектору з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації:

2.1. Посилити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, електроприладів, тощо. 

Альбом: На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС  розглядали актуальні питання Альбом: На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС  розглядали актуальні питання Альбом: На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС  розглядали актуальні питання Альбом: На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС  розглядали актуальні питання
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1044 | Переглядів: 300Дата публікації: 16:07 19.10.2016