Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

19 жовтня у приміщенні адмінбудинку відбулася 7 сесія районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Леонід Радзивілюк.

Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися 26.

В роботі сесії районної ради взяли участь: голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови РДА, керівники районних установ, організацій та  структурних підрозділів РДА, сільські  голови, голови об'єднаних територіальних громад, представники засобів масової інформації.

У ході пленарного засідання було розглянуто 15 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

 Депутати районної ради підтримали пропозицію колективів району щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Славутського району»: Роздобудько Анатолію Григорійовичу та Матвійчуку Анатолію Степановичу. Внесли  зміни до ряду программ, положень та до районного  бюджету на 2016 рік. Затвердили: розпорядження голови районної ради, Статут Славутської ЦРЛ імені Ф. Михайлова в новій редакції та Положення про Славутський районний трудовий архів у новій редакції,  також прийняли і затвердили звернення депутатів Славутської районної ради до Державного підприємства «Хмельницький облавтодор» щодо облаштування площадки для розміщення габаритно-вагового комплексу.

Під час сесії було розглянуто питання управління майном районної комунальної власності.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1043 | Переглядів: 266Дата публікації: 14:41 19.10.2016