Реалізація проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні»
Реалізація проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб\

Поділитися новиною:

Реалізація проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні»

11 жовтня 2016 р. на базі Славутського міськрайонного центру зайнятості відбувся тренінг для представників держструктур міста та Славутського району в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

Виконавчим партнером Проекту у Хмельницькій області є Благодійний Фонд «Ксена», співробітники якого мають 12-річний досвід надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Під час тренінгу представники державних структур підвищили свою обізнаність щодо законодавства у сфері протидії торгівлі людьми та покращили спроможність виявляти постраждалих від цього злочину, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів.

В Україні вже більше 200 громадян отримали від держави статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми. Серед них - чоловіки, жінки та діти, які є українцями або іноземцями.

Постраждалі особи мають право отримати від держави соціальний супровід, психологічну, медичну допомогу, разову матеріальну виплату тощо. Значну реабілітаційну підтримку надає БФ «Ксена» у партнерстві з міжнародними організаціями.

                Звертаємо увагу на те,  що реальна кількість постраждалих набагато більша, тому не нехтуйте власною безпекою.

Телефонуйте також на гарячу лінію 0 800 500 335 або 386 з мобільного. Усі дзвінки безкоштовні. Отримайте якісну консультацію та подорожуйте з впевненістю.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1042 | Переглядів: 204Дата публікації: 14:39 19.10.2016