Спільна профілактична робота із батьками, які порушують законодавство України
Спільна профілактична робота із батьками, 
які порушують законодавство України

Поділитися новиною:

Спільна профілактична робота із батьками, які порушують законодавство України

Службою у справах дітей райдержадміністрації регулярно проводиться інспектування родин з дітьми на предмет виявлення випадків неналежного виконання батьками своїх обов’язків.

Днями службою у справах дітей спільно із управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Славутським відділом поліції  проведено профілактичний рейд в селах Іванівка, Малий Скнит, Киликиїв, Красносілка.

Під час обстеження житлово-побутових умов проживання дітей в селах Малий Скнит та Іванівка, двох батьків попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі не створення належних умов для проживання та виховання дітей. Крім того, трьох дітей поставлено на облік, як таких, що опинилися у складних життєвих обставинах.

В селах Іванівка, Малий Скнит та Киликиїв проведена спільна профілактична робота із батьками, відносно яких попередньо складені адміністративні протоколи щодо насильства в сім’ї.

З усіма вищевказаними батьками проведено профілактичні розмови, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за насильство в сім’ї та неналежне виконання батьківських обов’язків. Батькам наголошено, що вони несуть відповідальність за життя та здоров′я своїх дітей.

 

 

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1038 | Переглядів: 239Дата публікації: 15:01 17.10.2016