ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

 Столяр Дмитро –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів,  що 10 жовтня в с. Ставичани горів житловий будинок. На місці пожежі було виявлено двох загиблих, знищено покриття та перекриття будинку, домашні речі. Причина пожежі  - порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації опалювальної печі.

Крім того, 12 жовтня на території колишнього полігону у м. Славута  виявлено 22 артилерійських снаряди калібром 122 мм та 75 мм. часів ІІ світової  війни. Дані снаряди було знешкоджено в кар’єрі поблизу с Вар варівка групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ГУ  ДСНС у Хмельницькій області.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 10.10.16 року по 17.10.16 року на території Славутського району зареєстровано 81 заява та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5;  1 – факт  крадіжки, 1 – шахрайство; 1- ДТП; 1- раптова смерть; 1 факт незаконної порубки лісу .

Кузьмінчук Світлана –  заступик  головного лікаря Славутської ЦРЛ поінформувала, що на стаціонарному лікуванні перебуває 256 хворих. Четверо  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 35 виїздів, госпіталізовано 192  хворих, з них прооперовано 33. Також  Світлана Іванівна повідомила, що в ЦРЛ  тепло, нова котельня почала працювати.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного    та місцевого  бюджетів у жовтні 2016 року.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував, що триває підготовка  до осінньо-зимового періоду (ремонт техніки, заготівля соляно-пісчаної суміші).

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1036 | Переглядів: 222Дата публікації: 11:41 17.10.2016