До уваги суб’єктів підприємництва району

До уваги суб’єктів підприємництва району

Поділитися новиною:

До уваги суб’єктів підприємництва району

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Славутської РДА інформує

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма), заходами якої передбачено здійснення фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – компенсація).

На виконання заходів Програми облдержадміністрація повторно оголошує з 10 жовтня до 10 листопада 2016 року прийом документів на участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва на отримання компенсації.

Умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), який є додатком до Програми.

Електронну версію Порядку розміщено на сторінці “Фінансово-кредитна підтримка” у розділі “Регуляторна політика, підприємництво” офіційного сайту облдержадміністрації (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4156).

За більш детальною інформацією просимо звертатись у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Славутської районної державної адміністрації,  м.Славута, вул. Соборності, 7, каб.33, тел.2-12-93.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1034 | Переглядів: 213Дата публікації: 11:05 17.10.2016