Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем захисника України.
Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем захисника України.

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем захисника України.

Дорогі земляки!

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День Українського козацтва. Сердечно вітаю з цим дійсно всенародним святом нащадків славного козацького роду.

Козацька велич і слава житимуть вічно. Вони оспівані у народних піснях, літературних творах, легендах та переказах. І кожен українець з неабиякою гордістю береже козацьку славу, з душевним трепетом сповідує та, з покоління в покоління, передає козацькі звичаї і традиції. Українські козаки – це не лише героїчне минуле нашого народу, але й гідний приклад для наслідування. Ми мусимо про це пам'ятати, адже минуле і майбутнє – дві невід'ємні складові. Теперішнє – місток між ними. Про нього теж слід добре дбати, щоб не загубити те, що мали і не втратити, того, що можемо мати! Тому, зачитуючись світлими сторінками козацької історії, не забуваймо і про помилки, які інколи призводили до фатальності. 
          Саме тому, у день українського козацтва найперше хотілось би побажати усім нам єдності, добра, миру, козацького здоров'я, щастя. Нехай береже нас усіх Господь,  додає нам сили і бажання до праці задля майбутнього України.

 

З повагою --

голова райдержадміністрації                                                                                     Б. Маршук,

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1030 | Переглядів: 179Дата публікації: 16:25 13.10.2016